Smeg SF399X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SF399X (32 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
1.281
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SF399X |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 592 mm |
| Antal lampor: | 2 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 250 ° C |
| Antal hyllor: | 5 galler |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 72 l |
| Strömförbrukning (vanlig): | 3000 W |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 13 A |
| Installationsfack, bredd: | 554 mm |
| Installationsfack, djup: | 490 mm |
| Lampor: | 40 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 79 l |
| Totalt ugn: | 3000 W |
| Installationsfack, höjd (min): | 583 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 585 mm |
| Normalkokning: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026