Smeg SF4301MN Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SF4301MN (44 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 34 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
44
Nedladdningar
643
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SF4301MN |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 35800 g |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 450 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.15 m |
| Antal lampor: | 1 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWh |
| Ugnsstorlek: | Liten |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 250 ° C |
| Ursprungsland: | Italien |
| Antal hyllor: | 3 galler |
| Snabb värme: | Ja |
| Innermått (B x D x H): | 462 x 407 x 212 mm |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Vikt inkl. förpackning: | 39000 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 40 l |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Ström: | 15 A |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lampor: | 40 W |
| Mikrovågsugnens stryka: | 1000 W |
| Ansluten effekt: | 3300 W |
| Grill styrka: | 1500 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 40 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Interiör material: | Emalj |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | - kWh |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Ja |
| Antal tillagningsprogram: | 4 |
| Ugnens dörröppning: | Nedfällbar öppning |
| Antal glaspaneler dörr: | 3 |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026