Smeg SF4603VCNR Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SF4603VCNR (2 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.003
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SF4603VCNR |
| Färg på produkten: | Black, Red |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 35600 g |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 456 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens vikt: | 8500 g |
| Förpackningens bredd: | 655 mm |
| Djuppackning: | 250 mm |
| Förpackningshöjd: | 420 mm |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Ja |
| Antal lampor: | 1 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 50 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.85 kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 250 ° C |
| Vattentankens kapacitet: | 1.2 l |
| Justerbar i höjdled: | Ja |
| Självrengörande: | Ja |
| Skärm diagonal: | 24.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Betraktningsvinkel, horisontell: | 170 ° |
| Betraktningsvinkel, vertikal: | 160 ° |
| Medföljande kablar: | AC, DisplayPort, HDMI |
| Skärmform: | Flat |
| Typiskt kontrastförhållande: | 1000:1 |
| Marknadspositionering: | Gamen |
| Frekvensområde horisontellt: | 30 - 275 kHz |
| Frekvensområde vertikalt: | 48 - 240 Hz |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| DVI-port: | Nee |
| Monteringsalternativ för kabellås: | Ja |
| Kabellåsspårtyp: | Kensington |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 4 W |
| Strömförbrukning (i standby): | 0.5 W |
| Antal hyllor: | 3 galler |
| Strömförbrukning (max): | 70 W |
| Antal högtalare: | 2 |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | ISO |
| Display, antal färger: | 16.78 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Strömförbrukning (när avstängd): | 0.5 W |
| Maximal uppdateringshastighet: | 240 Hz |
| HD typ: | Full HD |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Snabb värme: | Ja |
| 3D: | Nee |
| Ljudutgång: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Displayteknik: | LED |
| Respons tid: | 1 ms |
| Pixelpitch: | 0.2802 x 0.2802 mm |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| VESA montering: | Ja |
| Panelmonteringsgränssnitt: | 100 x 100 mm |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS, ENERGY STAR |
| Ljusstyrka (typiskt): | 400 cd/m² |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Integrerad TV-tuner: | Nee |
| Inbyggd kamera: | Nee |
| Djup (utan bas): | - mm |
| Höjd (utan bas): | - mm |
| Bredd (utan bas): | 566.65 mm |
| Vikt (utan bas): | - g |
| Plug and play: | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen: | CHI (SIMPL), CHI (TR), CZE, DEU, DUT, ENG, ESP, FIN, FRE, ITA, JPN, KOR, POL, POR, RUS, SWE |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | G |
| Energiförbrukning (SDR) per 1000 timmar: | 27 kWu |
| Enhetsbredd (med stativ): | 566.65 mm |
| Djupenhet (med stativ): | 218.25 mm |
| Enhetshöjd (med stativ): | 545.21 mm |
| Vikt (med stativ): | 6500 g |
| NVIDIA G-SYNC: | Ja |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Antal skärmspråk: | 16 |
| Antal USB Type-A nedströmsportar: | 4 |
| Version USB-hubb: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Typ av bakgrundsbelysning: | W-LED |
| Förvaringstemperatur: | -25 - 55 °C |
| Typ av panel: | TN |
| Roterbar: | Ja |
| Horisontellt vridbar: | -20 - 20 ° |
| Hörlurarna avstängda: | Ja |
| Extern anpassning: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Medeltid mellan fel (MTBF): | 50000 uur |
| Återvinningsbart förpackningsmaterial: | 100 procent |
| Bildstorlek (horisontell): | 543.744 mm |
| Bildstorlek (vertikal): | 302.616 mm |
| Stativ ingår: | Ja |
| Höjd, drift: | 0 - 5000 m |
| Höjd vid förvaring: | 0 - 12192 m |
| Utan tungmetaller: | Hg (kwik) |
| Flimmerfri teknik: | Ja |
| Teknik för lågt blått ljus: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Gångjärn: | Ja |
| Pivothörn: | -20 - 20 ° |
| Maximal temperatur (konventionell): | 250 ° C |
| Längd på HDMI-kabel: | 1.8 m |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 70 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Tiltvinkelområde: | -3.5 - 21.5 ° |
| Energieffektivitetsskala: | A tot G |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85285210 |
| Bakplåt: | Ja |
| DisplayPort-kabellängd: | 1.8 m |
| NVIDIA G-SYNC-typ: | G-SYNC |
| Strömkabelns-längd: | 1.8 m |
| Typen är dekorerad: | Extra dun |
| lutningsjusteringar: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | TFT |
| Kontrolltyp: | Buttons, Rotary |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 38350 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 41 l |
| Cool dörr: | Ja |
| Rengöringstyp: | Ånga |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Ström: | 14 A |
| Installationsfack, bredd: | - mm |
| Installationsfack, djup: | - mm |
| Installationsfack, höjd: | - mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lampor: | 40 W |
| Ansluten effekt: | 3100 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Precisionspenna: | Ja |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 50 l |
| Totalt ugn: | 3100 W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Normalkokning: | Ja |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.59 kWh |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Ja |
| Kylfläkt för ugnslucka: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026