Smeg SF4604MCNR Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SF4604MCNR (66 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
66
Nedladdningar
769
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SF4604MCNR |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 40200 g |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 456 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 635 mm |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Rotisserie: | Nej |
| Antal lampor: | 2 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 50 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.85 kWh |
| Ugnsstorlek: | Liten |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 250 ° C |
| Antal hyllor: | 3 galler |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | TFT |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 42900 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 40 l |
| Cool dörr: | Ja |
| Rengöringstyp: | Ånga |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Ström: | 14 A |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Mikrovågsugnens stryka: | 1000 W |
| Ansluten effekt: | 3100 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 50 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Normalkokning: | Nej |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.59 kWh |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 3 |
| Klar larm: | Ja |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Ja |
| Kylfläkt för ugnslucka: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026