Smeg SF501XPZUE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SF501XPZUE (26 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 7 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
26
Nedladdningar
1.757
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SF501XPZUE |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 4650 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 96.5 mm |
| Grill: | Ja |
| Ljudnivå: | 67 dB |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Nej |
| Rotisserie: | Nej |
| Användarmanual: | Ja |
| Antal lampor: | 2 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 8 |
| Antal filter: | 1 stuk(s) |
| Smutsavskiljningsmetod: | Cyclonisch |
| Laddningstid: | 6 uur |
| Batterikapacitet: | 5200 mAh |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Ugnens termostatområde: | 50 - 250 ° C |
| Vattentankens kapacitet: | 0.2 l |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Diameter: | 350 mm |
| Typ av dammsugare: | Zakloos |
| Sugning: | 5100 Pa |
| Varaktighet: | 180 min |
| Form: | Rond |
| Återgår automatiskt till basstationen: | Ja |
| Integrerade sensorer: | Camera |
| Vikt basstation: | Bezig met opladen |
| Dammkapacitet (totalt): | 1.5 l |
| Inkluderar basstation: | Nee |
| Rengöringsborste: | Ja |
| Uppladdningsbar: | Ja |
| Inkluderar dockningsstation: | Nee |
| Fjärrstyrd: | Ja |
| Filtertyp: | HEPA |
| Stöd för mobilappar: | Ja |
| Våtmoppning: | Ja |
| Understödda golvtyper: | Carpet, Laminate, Linoleum, Tiles |
| Programmeringsfunktion: | Ja |
| Dammsugarprogram: | Around/along obstacles, Scrubbing, Silent |
| Navigeringstyp: | Laser Distance Sensor (LDS) |
| Wifi: | Ja |
| Strömförbrukning (typiskt): | 74 W |
| HEPA filtersystem: | Ja |
| Hinderdetektering: | Ja |
| Automatisk routing: | Ja |
| Manuella språk: | DEU, ENG, ESP, FRE |
| Rengöringshastighet: | 300 m²/uur |
| Antal sugnivåer: | 4 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 65 l |
| Antal nivåer: | 5 |
| Dörrmaterial: | Glas |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Ström: | 13 A |
| Lampor: | 20 W |
| Ansluten effekt: | 3000 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Typ av timer: | Mekanisk |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 65 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Normalkokning: | Ja |
| Interiör material: | Emaljerad stål |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | - kWh |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Nej |
| Skyddar mot fingeravtryck: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 3 |
| Klar larm: | Ja |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026