Smeg SFP480X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SFP480X (48 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
224
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SFP480X |
| Färg på produkten: | Black, Turquoise |
| Vikt: | 338 g |
| Bredd: | 223 mm |
| Djup: | 88 mm |
| Höjd: | 27 mm |
| Förpackningens vikt: | 1380 g |
| Förpackningens bredd: | 314 mm |
| Djuppackning: | 144 mm |
| Förpackningshöjd: | 60 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| På / Av knapp: | Ja |
| Typ av anslutningskontakt: | 3,5 mm |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Medföljande kablar: | AC, USB Type-C |
| Integrerad minneskortläsare: | Nee |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Monteringsalternativ för kabellås: | Ja |
| Kabellåsspårtyp: | Kensington |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Antal DisplayPorts: | 2 |
| Antal per paket: | 1 stuk(s) |
| Ethernet LAN, dataöverföringshastigheter: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Stöder Windows: | Ja |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 4 |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C: | 2 |
| Utström: | 5 A |
| Spännande: | 20 V |
| Värdgränssnitt: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Andra stödsystem: | Android |
| USB-strömförsörjning: | Ja |
| USB-strömleverans till max.: | 65 W |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026