Smeg SFP6101TVS1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SFP6101TVS1 (52 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
52
Nedladdningar
682
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SFP6101TVS1 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Typ av förpackning: | Doos |
| Typ av strömkälla: | USB |
| Material: | ABS synthetics, Aluminium |
| Stöder Windows: | Ja |
| Typ av bakgrundsbelysning: | RGB LED |
| Rekommenderad användning: | Gamen |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Förbindelse: | USB |
| Bakgrundsbelysning-färg: | Meerkleurig |
| Numerisk knappsats: | Nee |
| Stöder Mac-operativsystem: | Ja |
| Stroomverbruik: | 300 mA |
| Inkluderar mus: | Nee |
| Pekdon: | Nee |
| Windows-tangenter: | Ja |
| Stöder Linux: | Ja |
| Ytfärg: | Monochromatisch |
| Kontaktledarmaterial: | Goud |
| Tangentbordslayout: | QWERTY |
| Handledsstöd: | Ja |
| Tangentbordsknappbrytare: | Mechanische keyswitch |
| Tangentbordsstorlek: | Volledige grootte (100%) |
| Stil tangentbord: | Recht |
| Tangentbordsmått (BxDxH): | 365 x 136 x 38 mm |
| Tangentbords vikt: | 780 g |
| Antal-produkter-ingår: | 1 stuk(s) |
| Språktangentbord: | Portugees |
| Röstningskvot: | 1000 Hz |
| Anti-ghosting: | Ja |
| Tangentbordsknappbrytarteknik: | Mars Gaming H-Mechanical Red |
| Anpassningsbar bakgrundsbelysning: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026