Smeg SFP6378X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SFP6378X (48 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
48
Nedladdningar
1.766
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SFP6378X |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 588 mm |
| Grill: | Nej |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Nej |
| Rotisserie: | Nej |
| Antal lampor: | 1 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 1.05 kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 280 ° C |
| Produktens färg: | Black, Stainless steel |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 70 l |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Återuppvärmningsfunktion: | Nej |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Ström: | 13 A |
| Installationsfack, bredd: | 564 mm |
| Installationsfack, djup: | 560 mm |
| Installationsfack, höjd: | - mm |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 70 l |
| Totalt ugn: | 3000 W |
| Ugnström: | 3000 W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Nej |
| Installationsfack, höjd (min): | 583 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 585 mm |
| Normalkokning: | Ja |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.85 kWh |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Nej |
| Hålla sig varm funktion: | Nej |
| Klar larm: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026