Smeg SHT600X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SHT600X (12 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg SHT600X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/12

Instructions Manual
SHT600X – SHT900X
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | SHT600X |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | 1125 g |
| Djup: | 76.2 mm |
| Förpackningens vikt: | 1575 g |
| Husmaterial: | Staal |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Diameter: | 330.2 mm |
| Genomsnittlig effekt: | - W |
| DC-spänningsingång: | 24 V |
| Rekommenderad användning: | Overige |
| Ljudutgångskanaler: | 1.0 kanalen |
| Högtalarplacering: | Plafond-montage |
| Frekvensomfång: | 80 - 15000 Hz |
| Känslighet: | 96 dB |
| Signal-brusförhållande: | -70 dB |
| Typ av högtalare: | 1-weg |
| Förstärkare: | Nee |
| Drifttemperatur (TT): | -20 - 55 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 95 procent |
| Antal-produkter-ingår: | 1 stuk(s) |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SHT600X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025