Smeg SHU701X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SHU701X (15 sidor) i kategorin Fläktkåpa. Guiden har ansetts hjälpsam av 25 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg SHU701X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/15

User Manual
SHU501X - SHU701X
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Fläktkåpa |
| Modell: | SHU701X |
| Färg på produkten: | Black, Grey |
| Vikt: | 1910 g |
| Bredd: | 312.7 mm |
| Djup: | 117.5 mm |
| Höjd: | 257.3 mm |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 85 procent |
| Bil: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SHU701X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Fläktkåpa Smeg Manualer
9 April 2025
2 April 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
30 Mars 2025
1 Februari 2025
28 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
4 Januari 2025
Fläktkåpa Manualer
Nyaste Fläktkåpa Manualer
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025
9 April 2025