Smeg SI2321D Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SI2321D (15 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 21 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
15
Nedladdningar
321
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SI2321D |
| Färg på produkten: | Geel |
| Vikt: | 4320 g |
| Bredd: | 240 mm |
| Djup: | 162 mm |
| Höjd: | 90 mm |
| Sladdlängd: | 1.2 m |
| Förpackningens vikt: | 5220 g |
| Förpackningens bredd: | 330 mm |
| Djuppackning: | 230 mm |
| Förpackningshöjd: | 176 mm |
| LED-indikatorer: | Stroom |
| Vormfaktor: | Tower |
| Certifiering: | CE |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Uteffekt: | 420 W |
| Förvaringstemperatur: | -15 - 45 °C |
| Frekvens: | 50/60 Hz |
| Förvaringsfuktighet: | 0 - 95 procent |
| Höjd, drift: | 0 - 3000 m |
| Höjd vid förvaring: | 0 - 15000 m |
| Plugg: | C14 stekker |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 95 procent |
| Batteriteknik: | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Antal AC-utgångar: | 1 AC-uitgang(en) |
| Indikator för återstående tid: | Ja |
| Uteffektkapacitet: | 0.6 kVA |
| Ingångsdriftspänning (min): | 170 V |
| Ingångsdriftspänning (max): | 270 V |
| Utgångsdriftspänning (min): | 220 V |
| Utgångsdriftspänning (max): | 230 V |
| Antal ingångsfaser: | 1 |
| Antal utgångsfaser: | 1 |
| Spänningsskydd: | Ja |
| Vågform: | Sinus |
| Garantiperiod: | 2 År |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 575 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7300 g |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Barnsäkert: | Ja |
| Bluetooth: | Nej |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 2 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 2 |
| Alarm: | Ja |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 1200 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1500 W |
| Typ av ytskikt: | Glas |
| Kokzon 2, boost: | 2000 W |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 3600 W |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC): | 8516605000 |
| Kokzon 1, boost: | 1600 W |
| Spisens bredd, storlek: | 30 cm |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Antal end cooking-timers: | 2 |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026