Smeg SI2M5643D1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SI2M5643D1 (18 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 25 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
18
Nedladdningar
1.767
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SI2M5643D1 |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 11300 g |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 510 mm |
| Höjd: | 53 mm |
| Förpackningens bredd: | 700 mm |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Färgnamn: | Svart |
| Ursprungsland: | Italien |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 7400 W |
| Låddjup: | 620 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 12300 g |
| Wok brännare: | Nej |
| Antal spänningsnivåer: | 17 |
| Ström: | 33 A |
| Barnsäkert: | Ja |
| Bluetooth: | Nej |
| Typ av spishäll: | Zonlös induktionshäll |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 4 |
| Diameter på platta/tillagningsyta 1: | 180 mm |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Diameter på platta/tillagningsyta 4: | 180 mm |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Diameter på platta/tillagningsyta 2: | 180 mm |
| Diameter på platta/tillagningsyta 3: | 180 mm |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 2100 W |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Kokzon 3, boost: | 3000 W |
| Kokzon 2, boost: | 3000 W |
| Kastrullavkänning: | Ja |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 7400 W |
| Kokzon 1, boost: | 3000 W |
| Kokzon 4, boost: | 3000 W |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Dominohäll: | Nej |
| Spisens bredd, storlek: | 60 cm |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Antal boostrar: | 4 |
| Klar larm: | Ja |
| Uttag: | Nej |
| Rengöring lås: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026