Smeg SIM3864D Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SIM3864D (38 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 27 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
38
Nedladdningar
444
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SIM3864D |
| Färg på produkten: | Grijs |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 2700 g |
| Bredd: | 870 mm |
| Djup: | 83 mm |
| Höjd: | 46 mm |
| Förpackningens bredd: | 900 mm |
| På / Av knapp: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Diameter: | 333 mm |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Genomsnittlig effekt: | 120 W |
| Ingångsström: | Ja |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| Impedans: | - Ohm |
| 3,5 mm-kontakt: | Ja |
| USB-anslutning: | Ja |
| Kompatibla operativsystem: | Windows, Android, iOS, Mac OS X |
| Lämplig för utomhusbruk: | Nee |
| Ljudutgångskanaler: | 2.1, 1.0 kanalen |
| Högtalarplacering: | Tafelblad/Boekenplank |
| Antal förare: | 3 |
| Bashögtalare: | Ja |
| Frekvensomfång: | 40 - 20000 Hz |
| Känslighet: | 99 dB |
| Kompatibilitet: | iPod, iPhone, iPad |
| AUX ingång: | Ja |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
| Förstärkare: | Ingebouwd |
| Diameter woofer: | 4 " |
| Diameter högtonenhögtalare: | 1 " |
| Tweeter: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 40 W |
| Antal-produkter-ingår: | 1 stuk(s) |
| AirPlay: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 11100 W |
| Låddjup: | 620 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 17200 g |
| Ström: | 49 A |
| Barnsäkert: | Ja |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 6 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 6 |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 2100 W |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Effekt på platta/tillagningsyta 5: | 2100 W |
| Spisens bredd, storlek: | 80 cm |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Effekt på platta/tillagningsyta 6: | 2500 W |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026