Smeg SIM3864MB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SIM3864MB (21 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
21
Nedladdningar
476
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SIM3864MB |
| Timer: | Ja |
| Vikt: | 14400 g |
| Bredd: | 870 mm |
| Djup: | 510 mm |
| Höjd: | 46 mm |
| Förpackningens bredd: | 900 mm |
| Färgnamn: | matt svart |
| Ursprungsland: | Italien |
| Produktens färg: | Svart |
| Effekt: | 11100 W |
| Låddjup: | 620 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 15600 g |
| Intrastat-kod: | 85166050 |
| Ström: | 49 A |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 6 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 6 |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 2100 W |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC): | 8516605000 |
| Effekt på platta/tillagningsyta 5: | 2100 W |
| Spisens bredd, storlek: | 80 cm |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Uttag: | Nej |
| Effekt på platta/tillagningsyta 6: | 2500 W |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026