Smeg SIM6964R Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SIM6964R (23 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg SIM6964R eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

92 - WAARSCHUWINGEN91477A053/D
WAARSCHUWINGEN92
Algemene veiligheidswaarschuwingen92
Installatie96
Beoogd gebruik97
Deze gebruiksaanwijzing97
Aansprakelijkheid van de fabrikant97
Typeplaatje97
Verwerking97
Om energie te besparen98
Wegwijs in de gebruiksaanwijzing98
BESCHRIJVING99
Algemene beschrijving99
Bedieningspaneel100
GEBRUIK101
Voorbereiding101
Basisfuncties102
Het gebruik van de kookplaat102
Extra functies104
Speciale functies106
Gebruikersmenu107
Veiligheidsfuncties108
Foutmeldingen109
REINIGING EN ONDERHOUD109
Reiniging van de glaskeramische kookplaat109
Oplossingen voor problemen…110
INSTALLATIE111
Elektrische aansluiting111
Procedure voor vermogensbeperking111
Insnijding van het werkblad112
Inbouw113
Bevestiging aan het inbouwmeubel114
Voor de installateur114
We raden aan deze handleiding aandachtig door te lezen, omdat ze alle aanwijzingen bevat om
de esthetische en functionele kwaliteiten van het apparaat te behouden. Raadpleeg de website voor
verdere informatie over dit product: www.smeg.com
WAARSCHUWINGEN
Algemene
veiligheidswaarschuwingen
Persoonlijk letsel
•Het apparaat en de
bereikbare delen ervan
worden heel warm tijdens het
gebruik. Houd het apparaat
buiten bereik van kinderen.
•Draag hittebestendige
handschoenen tijdens het
gebruik.
•Probeer geen vlammen/brand
te doven met water: schakel het
apparaat uit en bedek het vuur
met een deksel of een
brandwerende deken.
•Gebruik door kinderen vanaf 8
jaar, personen met beperkte
fysieke, zintuiglijke of mentale
capaciteiten of met een gebrek
aan ervaring of kennis is alleen
toegestaan indien onder
begeleiding en geïnstrueerd
over het veilige gebruik van het
apparaat en de eventuele
gevaren die ermee verbonden
zijn.
•Laat kinderen niet spelen met
het apparaat.
•Houd kinderen jonger dan 8
jaar die niet onder toezicht
staan verwijderd van het
apparaat.
•Kinderen jonger dan 8 jaar
mogen het apparaat tijdens zijn
werking niet benaderen.
•Werkzaamheden voor
schoonmaak en onderhoud
van het apparaat mogen niet
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SIM6964R |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 65 g |
| Bredd: | 110 mm |
| Djup: | 21 mm |
| Höjd: | 120 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.2 m |
| Förpackningens vikt: | 133 g |
| Förpackningens bredd: | 145 mm |
| Djuppackning: | 170 mm |
| Förpackningshöjd: | 30 mm |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Kompatibla operativsystem: | Windows 95/ 98SE/ ME/ 2000/ XP(32/64bit)/ Vistal(32/64bit)/ 7(32/64bit)/ Server 2008 R2, Linux |
| Förvaringsfuktighet: | 5 - 85 procent |
| Mac-kompatibilitet: | Nee |
| Stöder Linux: | Ja |
| Värdgränssnitt: | PCIe |
| Andra stödsystem: | Windows XP Embedded |
| Serveroperativsystem som stöds: | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Chipset: | Oxford - OXPCIe952 |
| Snabbstart: | Ja |
| Överföringshastighet: | 2.5 Mbit/s |
| Flexibel kokzon: | Ja |
| Parallellport(ar): | 1 |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84733020 |
| Förpackningsvolym: | 1000 cm ^ |
| Antal faser: | 3 |
| Indikator för återstående tid: | Ja |
| Skydd mot oavsiktlig start: | Ja |
| Stöder EPP och ECP: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Låddjup: | 110 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 415 V |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50/60 hz |
| Antal spänningsnivåer: | 9 |
| På / av-knapp: | Ja |
| Ström: | 49 A |
| Barnsäkert: | Ja |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 6 |
| Antalet elektriska kokzoner: | 6 |
| Kokzon 3, form: | Rektangulär |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger fram |
| Kokzon 1, form: | Rektangulär |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Höger bak |
| Kokzon 2, form: | Rektangulär |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Vänster bak |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | Elektrisk |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | Elektrisk |
| Kokzon 4, form: | Rektangulär |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | Elektrisk |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Främre till vänster |
| Manöverplats: | Front / Top front |
| Maximal kabelförlust med anslutning: | Ja |
| Kokzon 1, storlek (B x D): | 240 x 180 mm |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 2100 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 2100 W |
| Typ av ytskikt: | Glass-keramisk |
| Kokzon 3, boost: | 2500 W |
| Kokzon 2, boost: | 2500 W |
| Kastrullavkänning: | Ja |
| Anslutningseffekt (elektrisk): | 11100 W |
| Anslutningseffekt (gas): | - W |
| Kokzon 1, boost: | 2500 W |
| Kokzon 4, storlek (B x D): | 240 x 180 mm |
| Kokzon 4, boost: | 2500 W |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Boost-funktionen: | Ja |
| Effekt på platta/tillagningsyta 5: | 2100 W |
| Kokzon 5, form: | Rektangulär |
| Placering av platta/tillagningsyta 5: | Mitten fram |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 5: | Elektrisk |
| Spisens bredd, storlek: | 90 cm |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
| Antal boostrar: | 6 |
| Integrerad huva: | Nej |
| Klar larm: | Ja |
| Bridge-funktion: | Ja |
| Antal flexibla tillagningszoner: | 3 |
| Kokzon 3, dubbel boost: | 3000 W |
| Kokzon 4, dubbel boost: | 3000 W |
| Kokzon 2, storlek (B x D): | 240 x 180 mm |
| Kokzon 3, storlek (B x D): | 240 x 180 mm |
| Kokzon 1, dubbel boost: | 3000 W |
| Kokzon 2, dubbel boost: | 3000 W |
| Placering av platta/tillagningsyta 6: | Mitten bak |
| Kokzon 6, form: | Rektangulär |
| Kokzon 5, boost: | 2500 W |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 6: | Elektrisk |
| Kokzon 5, storlek (B x D): | 240 x 180 mm |
| Kokzon 6, boost: | 2500 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 6: | 2100 W |
| Kokzon 6, storlek (B x D): | 240 x 180 mm |
| Kantprofil: | Rak |
| Permanent detektering av kastrullstorlek: | Ja |
| Snabbval av effektnivå: | Ja |
| Effektförbrukning: | 194.2 |
| Typ av flexibel kokzon: | Smeg MultiZone |
| Flexibel kokzon 1, storlek (B x D): | 385 x 230 mm |
| Kokzon 5, dubbel boost: | 3000 W |
| Kokzon 6, dubbel boost: | 3000 W |
| Boost för flexibel kokzon 1: | 3700 W |
| Boost för flexibel kokzon 2: | 3700 W |
| Flexibel kokzon 2, storlek (B x D): | 385 x 230 mm |
| Antal äggklockor: | 1 |
| Antal end cooking-timers: | 6 |
| Automatisk inställning för kastrullstorlek: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SIM6964R ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026