Smeg SM800-5 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SM800-5 (25 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
25
Nedladdningar
955
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SM800-5 |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Grill: | Ja |
| Rotisserie: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Produktens färg: | Brun |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | - l |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Typ av timer: | Mekanisk |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | - l |
| Totalt ugn: | - W |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Normalkokning: | Ja |
| Löstagbar ugnslucka: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026