Smeg SO4902M1N Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SO4902M1N (7 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 27 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
7
Nedladdningar
1.414
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SO4902M1N |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 240 g |
| Bredd: | 80 mm |
| Djup: | 80 mm |
| Höjd: | 21.5 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Förpackningens vikt: | 484 g |
| Förpackningens bredd: | 156 mm |
| Djuppackning: | 155 mm |
| Förpackningshöjd: | 120 mm |
| Snäll: | AV-zender & ontvanger |
| Antal lampor: | 2 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Blåtand: | Nee |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWh |
| Ugnsstorlek: | Liten |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 200 ° C |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Ljudformat som stöds: | PCM |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Maximal upplösning: | - Pixels |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| Ljudingångar: | 3 |
| Ljudutgång: | 3 |
| Ljud (L,R) ut: | 1 |
| Videoingång: | 1 |
| Extern anpassning: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 2.0 kanalen |
| Utström: | 1 A |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| Digitalt ljud, koaxialutgång: | 1 |
| RJ-45 utgångsportar: | 1 |
| Monteringsfästen ingår: | Ja |
| Video av: | 1 |
| IR-genomföring: | Ja |
| Mottagare mått (B x D x H): | 88 x 80 x 21.5 mm |
| RJ-45 ingångsportar: | 1 |
| Maximal-räckvidd: | 100 m |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Drifttemperatur (TT): | -10 - 55 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 90 procent |
| Driftspänning (mottagare): | 12 V |
| Sändarens mått (BxDxH): | 88 x 80 x 21.5 mm |
| Strömförbrukning (sändare) (max): | 2.5 W |
| HDCP & EDID bypass: | Ja |
| Kabeltyper som stöds: | Cat5e |
| 3,5 mm in: | Ja |
| 3,5 mm utgång: | Ja |
| Audio RCA-utgångar: | 1 |
| Inkluderade typer av nätkontakter: | EU |
| Inkluderar IR-förstärkare: | Nee |
| Inkluderar IR-mottagare: | Nee |
| Strömförbrukning-(mottagare)-(max): | 2.5 W |
| Driftspänning (sändare): | 12 V |
| Ljudstöd: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Rotary, Touch |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 39000 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Eco-läge: | Ja |
| Ugnens nettokapacitet: | 40 l |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Installationsfack, bredd: | 568 mm |
| Installationsfack, djup: | 560 mm |
| Installationsfack, höjd: | 447 mm |
| Barnsäkert: | Ja |
| Mikrovågsugnens stryka: | 800 W |
| Ansluten effekt: | 3300 W |
| Grill styrka: | 2000 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 40 l |
| Totalt ugn: | - W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 445 mm |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | - kWh |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Antal tillagningsprogram: | 11 |
| Ugnens dörröppning: | Nedfällbar öppning |
| Mjukstängande lucka: | Ja |
| Bottenvärme: | Ja |
| Grill, hela ytan: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 3 |
| Topp, botten och fläkt: | Ja |
| Antal nivåer mikrovågskällor: | 2 |
| Effekt, undre värmare: | 1000 W |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Monteringsutrymme, bredd (min): | 560 mm |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026