Smeg SO4902M1X Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SO4902M1X (36 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
36
Nedladdningar
1.175
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SO4902M1X |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Knoppen |
| Färg på produkten: | Wit |
| Dörrgångjärn: | Rechts |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 30500 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 818 mm |
| Grill: | Ja |
| Plugg typ: | Type G |
| Dörrfärg: | Wit |
| Sladdlängd: | 2 m |
| Ljudnivå: | 38 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Årlig-energiförbrukning: | 148 kWu |
| Förpackningens vikt: | 33000 g |
| Förpackningens bredd: | 628 mm |
| Djuppackning: | 570 mm |
| Förpackningshöjd: | 888 mm |
| Dörröppningsriktning utbytbar: | Ja |
| Lämplig för paneljustering: | Nee |
| Kylskåpets nettokapacitet: | 121 l |
| Kylskåp invändig belysning: | Ja |
| Typ av lampa: | LED |
| Antal hyllor i kylskåp: | 2 |
| Antal-grönsakslådor: | 1 |
| Antal ugnar: | 1 |
| Inget frostsystem: | Nee |
| Automatisk avfrostning (kylskåp): | Ja |
| Hyllmaterial: | Gehard glas |
| Supercool funktion: | Ja |
| Kylskåpsdörrfickor: | 3 |
| Till fackområdet: | Nee |
| Larm för öppen dörr: | Ja |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Lägsta drifttemperatur: | 10 °C |
| Klimaatklasse: | SN-ST |
| Bulleremissionsklass: | C |
| Typ av strömkälla: | AC |
| Justerbara fötter: | Ja |
| Plats för visning: | Binnenin |
| Ursprungsland: | China |
| Kylsystem: | Statisch |
| Multi-luftvägssystem: | Nee |
| Termostat: | Ja |
| Antal hyllor: | 2 galler |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Certifiering: | CE, UKCA |
| Justerbara hyllor: | Ja |
| Vattendispenser: | Nee |
| Automatiskt avstängningssystem: | Ja |
| Bruttovikt: | 33000 g |
| Maximal temperatur (konvektion): | 250 ° C |
| Wifi: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 220-240V~ V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Lägsta temperatur (konvektion): | 30 ° C |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 39000 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Eco-läge: | Ja |
| Ugnens nettokapacitet: | 40 l |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Hyllor material: | Metall |
| Installationsfack, bredd: | 568 mm |
| Installationsfack, djup: | 560 mm |
| Installationsfack, höjd: | 447 mm |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Lampor: | 40 W |
| Mikrovågsugnens stryka: | 800 W |
| Ansluten effekt: | 3100 W |
| Grill styrka: | 2000 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 40 l |
| Totalt ugn: | 3100 W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 445 mm |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | - kWh |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Handtagets färg: | Rostfritt stål |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Monteringsutrymme, bredd (min): | 560 mm |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026