Smeg SO6101S2N Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SO6101S2N (40 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
40
Nedladdningar
1.608
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SO6101S2N |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 35900 g |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 592 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.15 m |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Ja |
| Antal lampor: | 1 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 1.15 kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 280 ° C |
| Vattentankens kapacitet: | 0.8 l |
| Självrengörande: | Ja |
| Konvektionskraft: | 2000 W |
| Vormfaktor: | Ambidextrous |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Typ av strömkälla: | Batterij/Accu |
| fingeravtrycksläsare: | Nee |
| Ursprungsland: | Italien |
| Antal tangenter, tangentbord: | 104 |
| Avsedd för: | Universeel |
| Plug and play: | Ja |
| Ergonomisk design: | Nee |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| Anslutningsområde: | 15 m |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 60 °C |
| Bakgrundsbelysning: | Nee |
| Antal knappar: | 5 |
| Förbindelse: | RF Draadloos |
| Genvägar: | Ja |
| USB-hubb: | Nee |
| Numerisk knappsats: | Ja |
| Förvaringsfuktighet: | 5 - 65 procent |
| Inkluderar mus: | Ja |
| Windows-tangenter: | Ja |
| Rulla typ: | Wiel |
| Minsta lagringsutrymme på hårddisken: | 150 MB |
| Medföljande mottagare: | Ja |
| Mottagare mått (B x D x H): | 15.75 x 46.54 x 7.85 mm |
| Rörelsedetekteringsteknik: | BlueTrack |
| Skrolla: | Ja |
| Handledsstöd: | Ja |
| Trådlöst mottagargränssnitt: | USB Type-A |
| Tangentbordsstorlek: | Volledige grootte (100%) |
| Stil tangentbord: | Recht |
| Tangentbordsmått (BxDxH): | 467 x 199 x 27.2 mm |
| Tangentbords vikt: | 829 g |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 5 - 80 procent |
| Batterier-ingår: | Ja |
| Batteriteknik: | Alkaline |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 84716060 |
| Bakplåt: | Ja |
| Språktangentbord: | Zwitsers |
| Mottagarens vikt: | 5 g |
| Musens mått (BxDxH): | 70.25 x 116.7 x 42.2 mm |
| Batterityp för tangentbord: | AA |
| Antal batterier (tangentbord): | 2 |
| Batterityp för mus: | AA |
| Antal batterier (mus): | 2 |
| Livslängd för tangentbordstangenter: | 20 miljoen tekens |
| Servicebatteriets livslängd: | 15 maand(en) |
| Musvikt: | 152 g |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LCD |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Vikt inkl. förpackning: | 39500 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Eco-läge: | Ja |
| Ugnens nettokapacitet: | 68 l |
| Antal nivåer: | 5 |
| Cool dörr: | Ja |
| Rengöringstyp: | Ånga |
| Dörrmaterial: | Glas |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Installationsfack, bredd: | 554 mm |
| Installationsfack, djup: | 560 mm |
| Installationsfack, höjd: | 583 mm |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Lampor: | 40 W |
| Grill styrka: | 1800 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Övre främre |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 68 l |
| Totalt ugn: | 3000 W |
| Topp och undervärme: | Ja |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Interiör material: | Emalj |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.68 kWh |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| Handtagets färg: | Rostfritt stål |
| Antal tillagningsprogram: | 11 |
| Mjukstängande lucka: | Ja |
| Grillgaller ingår: | Ja |
| Bottenvärme: | Ja |
| Löstagbar ugnslucka: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 3 |
| Nedre uppvärmning + Konvektion (enkelt läge): | Ja |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Övervärme, undervärme, fläkt + varmluft (turboläge): | Ja |
| Grillfunktion med fläkt: | Ja |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Ja |
| Trågens material: | Metall |
| Energiförbrukning (forcerad konvektion): | 2.45 MJ |
| Kylfläkt för ugnslucka: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026