Smeg SOP6604TPNR Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SOP6604TPNR (44 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
44
Nedladdningar
659
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SOP6604TPNR |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 41100 g |
| Bredd: | 592 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 597 mm |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.15 m |
| Förpackningens bredd: | 645 mm |
| Ångkokning: | Ja |
| Antal ugnar: | 1 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 1.09 kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 280 ° C |
| Vattentankens kapacitet: | 0.8 l |
| Självrengörande: | Ja |
| Ursprungsland: | Italien |
| Antal hyllor: | 5 galler |
| Smart matlagningsfunktion: | Ja |
| Lutande grill: | Nej |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | TFT |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 3000 W |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 44800 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| סוג: | בסיסי |
| Enhetens fysiska storlek: | שולחני |
| צבע המוצר: | שחור |
| Siffror: | 12 ספרות |
| משקל: | 180 גרם |
| Mät bredd x djup x höjd: | 120 x 175 x 39.6 מ"מ |
| Ugnens nettokapacitet: | 68 l |
| Cool dörr: | Ja |
| Rengöringstyp: | Pyrolytisk |
| AC-inspänning: | 220-240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A+++ till D |
| Ström: | 13 A |
| Barnsäkert: | Ja |
| Bluetooth: | Nej |
| Ansluten effekt: | 3000 W |
| Grill styrka: | 1800 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Klocka: | Ja |
| Typ av timer: | Digital |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 68 l |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | 0.68 kWh |
| Lätt att rengöra: | Ja |
| Wi-Fi-styrning: | Nej |
| Antal tillagningsprogram: | 10 |
| Mjukstängande lucka: | Ja |
| Grill, hela ytan: | Ja |
| Antal glaspaneler dörr: | 4 |
| Stektermometer: | Nej |
| Pizzatillagningsfunktion: | Ja |
| Löstagbart glas i ugnsluckan: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026