Smeg SR64SGHNLK Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg SR64SGHNLK (28 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
28
Nedladdningar
617
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SR64SGHNLK |
| Färg på produkten: | Wit |
| Bredd: | 650 mm |
| Djup: | 1241 mm |
| Höjd: | 785 mm |
| Justerbar i höjdled: | Ja |
| Antalet hjul: | 4 wiel(en) |
| Material: | Beech wood, MDF |
| Hopfällbar: | Ja |
| Antal höjdpositioner: | 3 |
| Färgning: | Monochromatisch |
| Max babyvikt: | 20 kg |
| Välja: | Ja |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026