Smeg SR764BS Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SR764BS (11 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg SR764BS eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/11

IT
WARRANTY
GARANTIE
GARANTIE
GARANTIE
GARANTIE
GARANTIE
GARANTÍA
GARANTIA
GUARANTEE
GARANTI
GARANTI
NOELSV
GWARANCJA
ENEN
FRFR
DE
BE-FR
NL
BE-NL
ESDE
PTNL
SVES
PT
ELPL
ZA
GARANZIA
DA
TAKUU
GARANTI
FI
NO
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SR764BS |
| Bredd: | 500 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 30 mm |
| Antal gasbrännare: | 4 |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Wok brännare: | Ja |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Kokzon 3, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 4: | Höger |
| Typ av platta/tillagningsyta 4: | Stor |
| Typ av platta/tillagningsyta 3: | Sjudning |
| Kokzon 1, form: | Rund |
| Placering av platta/tillagningsyta 3: | Mitten fram |
| Kokzon 2, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 3: | gas |
| Typ av platta/tillagningsyta 1: | Extra stor |
| Placering av platta/tillagningsyta 2: | Mitten bak |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 4: | gas |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 2: | gas |
| Typ av platta/tillagningsyta 2: | Vanlig |
| Kokzon 4, form: | Rund |
| Strömförsörjning till platta/tillagningsyta 1: | gas |
| Placering av platta/tillagningsyta 1: | Vänster |
| Effekt på platta/tillagningsyta 1: | 4000 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 2: | 1650 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 3: | 1050 W |
| Effekt på platta/tillagningsyta 4: | 2550 W |
| Typ av ytskikt: | Rostfritt stål |
| Wok brännare läge: | Vänster |
| Wokbrännarens effekt: | 4000 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SR764BS ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026