Smeg SS55PT Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SS55PT (32 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg SS55PT eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SS55PT |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 690 mm |
| Höjd: | 1755 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 440 kWh |
| Ismaskin: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Antal kompressorer: | 1 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 5.17 h |
| AC-inspänning: | 230 V |
| Antal hyllor i frysen: | 4 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Total kapacitet netto: | 538 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | T (tropisk) |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 4 |
| Fryskapacitet netto.: | 173 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 600 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 365 l |
| Vattenberedare: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SS55PT ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026