Smeg SS55PTLH3 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SS55PTLH3 (32 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 24 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg SS55PTLH3 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

IT
PT
ES
FR
EN
NL
DE
GR
SW
RU
DK
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | SS55PTLH3 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | 753 mm |
| Höjd: | 1810 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 461 kWh |
| Energiförbrukning: | 1.263 kWh/24h |
| Ismaskin: | Ja |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Fryskapacitet: | 12 kg/24h |
| Frysläge: | Sidoplacerad |
| antal stjärnor: | 4* |
| Temperaturlarm: | Ja |
| Flaskställ: | Ja |
| Termostat: | Ja |
| Djup utan handtag: | 600 mm |
| Vattenfilter: | Ja |
| Produktdesign: | Amerikansk dörr |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Röra |
| Lagringstid vid strömavbrott: | 5 h |
| Djup med öppen dörr: | 1145 mm |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Antal hyllor i frysen: | 5 |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Total kapacitet netto: | 531 l |
| Ljudnivå Lc IEC: | 40 dB |
| Klimatkategori: | N (normal) |
| Frostfri (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 2 |
| Äggfack: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Ansluten effekt: | - W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Frys - Antal hyllor: | 6 |
| Fryskapacitet netto.: | 173 l |
| Fryskapacitet brutto: | - l |
| Frysfritt system: | Ja |
| Funktion för snabbinfrysning: | Ja |
| Total kapacitet, brutto: | 606 l |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 358 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Vattenberedare: | Ja |
| Frostfri (frys): | Ja |
| Iskrossning: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SS55PTLH3 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026