Smeg STLA825A-2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg STLA825A-2 (18 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
18
Nedladdningar
1.521
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | STLA825A-2 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 43000 g |
| Bredd: | 598 mm |
| Djup: | 575 mm |
| Höjd: | 8900 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 230 kWh |
| Förpackningens bredd: | 650 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+++ |
| Antal tvättprogram: | 5 |
| Antal temperaturinställningar: | 5 |
| Energiförbrukning per cykel: | 0.81 kWh |
| Årlig vattenförbrukning: | 2520 l |
| Temperatur (max): | 70 ° C |
| Kontrolltyp: | Knappar |
| Låddjup: | 66500 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 44700 g |
| Apparatens placering: | Helt integrerad |
| Ljudnivå Lc IEC: | 44 dB |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 580 mm |
| Installationsfack, höjd: | 820 mm |
| Dörr färg: | Ej tillämpligt |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Periodlängd: | - min |
| Torkklass: | A |
| Antal kuvert: | 13 kuvert |
| Kontrollpanelens färg: | Silver |
| Produktens storlek: | Full storlek (60 cm) |
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026