Smeg TR62IBL2 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg TR62IBL2 (46 sidor) i kategorin Ugn. Denna manual har varit användbar för 25 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
46
Nedladdningar
1.622
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TR62IBL2 |
| Produkttyp: | Fristående köksspis |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 600 mm |
| Höjd: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 670 mm |
| Typ av klocka: | Elektronisk |
| Avfrostningsfunktion: | Nej |
| Ugnens strömkälla: | Elektrisk |
| Antal ugnar: | 2 |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.77 kWh |
| Ugnsstorlek: | Medium |
| Ursprungsland: | Italien |
| Produktens färg: | Svart |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 78.9 g |
| Ugnens nettokapacitet: | 70 l |
| Grill styrka: | 2700 W |
| Typ av spishäll: | Induktionshäll med zon |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 4 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC): | 8516601000 |
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026