Smeg TRA4110 Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg TRA4110 (44 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg TRA4110 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | TRA4110 |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel |
| Uppvärmningsfunktion: | Ja |
| Avfrostningsfunktion: | Ja |
| Husmaterial: | Roestvrijstaal |
| Tillgångar: | 850 W |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Antal skivor: | 2 snede(n) |
| Stopp/avbryt-knapp: | Ja |
| Självcentrerande brödmekanism: | Ja |
| Avtagbar smulbricka: | Ja |
| Antal lås: | 2 |
| Lång slits: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg TRA4110 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026