Smeg SF4604WMCNX Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SF4604WMCNX (22 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 19 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Smeg SF4604WMCNX eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/22

Consigli e suggerimenti per un perfetto allineamento
Tips & tricks for a perfect alignment
DOLCE STIL NOVO
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SF4604WMCNX |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 41900 g |
| Bredd: | 597 mm |
| Djup: | 548 mm |
| Höjd: | 456 mm |
| Grill: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 635 mm |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Ja |
| Rotisserie: | Nej |
| Antal lampor: | 1 lamp(or) |
| Antal ugnar: | 1 |
| Antal automatiska program: | 50 |
| Energiförbrukning (konventionell): | - kWh |
| Ugnsstorlek: | Liten |
| Ugnens termostatområde: | 30 - 250 ° C |
| Antal hyllor: | 3 galler |
| Snabb värme: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | TFT |
| Kontrolltyp: | Sensor |
| Låddjup: | 680 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 45100 g |
| Ugnstyp: | Elektrisk ugn |
| Ugnens nettokapacitet: | 40 l |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Lamptyp: | halogen |
| Växelström Frekvens: | 50 hz |
| Återuppvärmningsfunktion: | Ja |
| Gångjärnssida: | Ned |
| Ström: | 14 A |
| Installationsfack, bredd: | 554 mm |
| Installationsfack, djup: | 560 mm |
| Installationsfack, höjd: | 445 mm |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Barnsäkert: | Ja |
| Lampor: | 40 W |
| Mikrovågsugnens stryka: | 1000 W |
| Ansluten effekt: | 3100 W |
| Inbyggd lampa: | Ja |
| Manöverplats: | Framsida |
| Totalt ugn (er) invändig kapacitet: | 40 l |
| Totalt ugn: | 1000 W |
| Upptiningsfunktion i ugnen: | Ja |
| Installationsfack, höjd (min): | 445 mm |
| Installationsfack, höjd (max): | 447 mm |
| Normalkokning: | Ja |
| Energiförbrukning (påtvingad konvektion): | - kWh |
| Mikrovågsugnsfunktion: | Ja |
| Hålla sig varm funktion: | Ja |
| På/av-lampa: | Ja |
| Monteringsutrymme, bredd (min): | 554 mm |
| Monteringsutrymme, bredd (max): | 564 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SF4604WMCNX ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026