Smeg SE 900 X Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SE 900 X (18 sidor) i kategorin Ugn. Guiden har ansetts hjälpsam av 30 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg SE 900 X eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | Ugn |
| Modell: | SE 900 X |
| Färg på produkten: | Zilver |
| Vikt: | 1500 g |
| Bredd: | 339.6 mm |
| Djup: | 235 mm |
| Höjd: | 17.9 mm |
| AC-adapterfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| AC-adapterns inspänning: | 100 - 240 V |
| Blåtand: | Ja |
| Skärm diagonal: | 14 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 Pixels |
| Pekskärm: | Nee |
| Original bildförhållande: | 16:9 |
| Processorfrekvens: | 1.6 GHz |
| Processorfamilj: | Intel® Pentium® |
| Processormodel: | N3700 |
| Antal processorkärnor: | 4 |
| Wi-Fi-standarder: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-version: | 4.0 |
| Vormfaktor: | Clamshell |
| Inkluderar operativsystem: | Windows 10 Home |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | SD |
| Processor litografi: | 14 nm |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Antal USB 2.0-portar: | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nee |
| AC-adapter, ström: | 33 W |
| HD typ: | HD |
| Inbyggd mikrofon: | Ja |
| Internminne: | 4 GB |
| Förvarings media: | eMMC |
| Internminnestyp: | DDR3L-SDRAM |
| Intel® Wireless Display (Intel® WiDi): | Ja |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ A: | 1 |
| Processoruttag: | BGA 1170 |
| Stepping: | C0 |
| Systembuss: | 2.5 GT/s |
| Processor antal trådar: | 4 |
| PCI Express-kortplatsversion: | 2.0 |
| Processorns driftlägen: | 64-bit |
| Processorns cache: | 2 MB |
| Tjunction: | 90 °C |
| PCI Express-konfigurationer: | 1x2, 1x4, 2x2, 2x1, 4x1 |
| Thermal Design Power (TDP): | 6 W |
| Kodnamnsprocessor: | Braswell |
| Maximalt antal PCI Express-linjer: | 4 |
| Typ av processorcache: | L2 |
| ECC stöds av processor: | Nee |
| Processorfabrikant: | Intel |
| Operativsystems arkitektur: | 64-bit |
| Maximalt internminne: | 4 GB |
| Total lagringskapacitet: | 128 GB |
| Typ av optisk enhet: | Nee |
| Inbyggd grafikadapter: | Ja |
| Separat grafikadapter: | Nee |
| Familjens inbyggda grafikadapter: | Intel® HD Graphics |
| Inbyggd grafikadaptermodell: | Intel® HD Graphics |
| Grundläggande frekvens inbyggd grafikadapter: | 400 MHz |
| Maximalt minne inbyggd grafikadapter: | 8 GB |
| Inbyggd grafikadapter DirectX-version: | Ja |
| Fram kamera: | Ja |
| Numerisk knappsats: | Nee |
| Intel® Smart Response Technology: | Nee |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology): | Nee |
| Intel® Turbo Boost-teknik: | Nee |
| Intel® Quick Sync-videoteknik: | Ja |
| Intel® InTru™ 3D-teknik: | Nee |
| Intel® Clear Video HD-teknik (Intel® CVT HD): | Ja |
| Intel® Insider™: | Nee |
| Intel® AES nya instruktioner (Intel® AES-NI): | Ja |
| Förbättrad Intel SpeedStep-teknik: | Ja |
| Kör Disable Bit: | Ja |
| Idle stater: | Ja |
| Termisk övervakningsteknik: | Ja |
| CPU-konfiguration (max): | 1 |
| Intel® Enhanced Halt State: | Ja |
| Intel® Clear Video Technology för mobila internetenheter (Intel® CVT för MID): | Ja |
| Intel® VT-x med utökade sidtabeller (EPT): | Ja |
| Inbyggda alternativ tillgängliga: | Nee |
| Intel® Small Business Advantage (Intel® SBA): | Nee |
| Intel® Secure Key: | Ja |
| Intel® 64: | Ja |
| Intel® OS Guard: | Nee |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): | Nee |
| Intel® Clear Video-teknik: | Ja |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x): | Ja |
| Processorpaketstorlek: | 25 x 27 mm |
| Konfliktfri processor: | Ja |
| Intel® Identity Protection Technology (Intel® IPT): | Ja |
| Versie Intel® Identity Protection Technology: | 1.00 |
| Versie Intel® Secure Key Technology: | 1.00 |
| Versie Intel® Smart Response Technology: | 0.00 |
| ARK ID-processor: | 87261 |
| Intel® Trusted Execution Technology: | Nee |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP): | Nee |
| Versie Intel® Stable Image Platform Program (SIPP): | 0.00 |
| Intel® Anti-Theft Technology (Intel® AT): | Nee |
| Intel® Smart Connect-teknik: | Nee |
| Anslutning till basstation: | Nee |
| Kombinerad hörlurs/mikrofonport: | Ja |
| Maximal processorturbofrekvens: | 2.4 GHz |
| Processorkod: | SR29E |
| Diskret grafikadaptermodell: | Niet beschikbaar |
| Antal portar USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C: | 1 |
| Pekdon: | Touchpad |
| Windows-tangenter: | Ja |
| AC-adapter, utspänning: | 19 V |
| AC-adapter, utström: | 1.75 A |
| Antal bearbetningsenheter: | 16 |
| Bussprocessor på framsidan: | - MHz |
| Burstfrekvens för inbyggd grafikadapter: | 700 MHz |
| UART: | Ja |
| Typ av laddningsport: | DC-in ingang |
| Processorserie: | Intel® Pentium N3000 Series voor Mobile |
| Intel® Rapid Storage Technology: | Nee |
| Intel® Small Business Advantage (SBA)-version: | 0.00 |
| Scenario Design Power (SDP): | 4 W |
| Intel® Secure Boot: | Ja |
| Version Intel® Secure Boot Technology: | 1.00 |
| Intel® High Definition Audio (Intel® HD Audio): | Ja |
| Versie Intel® Smart Connect-teknik: | 0.00 |
| Antal SATA III-kontakter: | 2 |
| Wifi: | Ja |
| Typ produkt: | Notebook |
| Batteriteknik: | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Integrerad 4G WiMAX: | Nee |
| Totalt antal SATA-kontakter: | 2 |
| Batterijcapaciteit: | 57 Wh |
| Intel® Pro Wireless Display (Intel® Pro WiDi): | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SE 900 X ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Ugn Smeg Manualer
17 Februari 2026
15 Februari 2026
11 Februari 2026
31 Januari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
20 Augusti 2025
Ugn Manualer
Nyaste Ugn Manualer
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026