Smeg UKS8L1721F Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg UKS8L1721F (18 sidor) i kategorin kylskåp. Denna manual har varit användbar för 23 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
18
Nedladdningar
1.408
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | UKS8L1721F |
| Vikt: | 460 g |
| Bredd: | 310 mm |
| Djup: | 100 mm |
| Höjd: | 430 mm |
| Material: | Ethylene-vinyl acetate (EVA) foam, Polyester |
| siffra: | 1 |
| Produktens huvudfärg: | Zwart |
| Färgning: | Monochromatisch |
| Maximal skärmstorlek: | 15.6 " |
| Garantiperiod: | 1 jaar |
| Typ av ryggsäck: | Casual rugzak |
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026