Smeg UKU8L080DE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg UKU8L080DE (15 sidor) i kategorin kylskåp. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg UKU8L080DE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/15

UKU8L080DE
EN
RefrigeratorUser Manual2
IT
FrigoriferoIstruzioni per l’uso16
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | kylskåp |
| Modell: | UKU8L080DE |
| Inbyggd display: | Nej |
| Vikt: | 33000 g |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 550 mm |
| Höjd: | 870 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 92 kWh |
| Förpackningens bredd: | 630 mm |
| Ursprungsland: | Ungern |
| Produktens färg: | Vit |
| Låddjup: | 620 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 34200 g |
| Energiklass: | E |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Superkylningsfunktion: | Nej |
| Dörröppningslarm: | Nej |
| Ansluten effekt: | 110 W |
| Kylkapacitet netto: | 134 l |
| Färska zon fack: | Ja |
| Multi-luftflödessystem: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg UKU8L080DE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
kylskåp Smeg Manualer
31 Mars 2026
29 Mars 2026
16 Februari 2026
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
12 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
11 Oktober 2025
kylskåp Manualer
Nyaste kylskåp Manualer
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026