Smeg WDI12C1 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg WDI12C1 (9 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
9
Nedladdningar
800
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WDI12C1 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 575 mm |
| Höjd: | 820 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | C |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1200 RPM |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Antal tvättprogram: | 14 |
| Justerbara fötter: | Ja |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Sköljstopp: | Ja |
| Nominell kapacitet: | 5 kg |
| Produktens färg: | Black, White |
| Tvättklass: | A |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Dörröppningslarm: | Ja |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Vattenförbrukning per omgång: | 47 l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | 0.95 kWh |
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026