Smeg WHT814LSES Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin WHT814LSES
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg WHT814LSES (29 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Smeg WHT814LSES eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/29

2820524405_IT/ 25-11-14.(18:53)
WHT814LSES
Numero del documento
Lavatrice
Manuale utente
Washing Machine
User’s Manual
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WHT814LSES |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 800 g |
| Bredd: | 155.4 mm |
| Djup: | 174.2 mm |
| Höjd: | 28.8 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Metaal |
| Kraftkälla: | DC |
| LED-indikatorer: | Stroom |
| USB-kontakttyp: | USB Type-A |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1200 Pixels |
| Medföljande kablar: | AC |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| DC-spänningsingång: | 5 V |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Anslutning för nätadapter: | Ja |
| HD typ: | Full HD+ |
| Hållbarhetscertifikat: | RoHS |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Rackmontering: | Ja |
| Videoanslutning: | HDMI/VGA |
| Strömförbrukning (typiskt): | 6.53 W |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 0 - 80 procent |
| Antal mikrofoningångar: | 1 |
| Tangentbordsanslutning: | USB |
| Musanslutning: | USB |
| tryckknapp: | Ja |
| Videobandbredd: | 60 Hz |
| Ljudanslutningar: | Ja |
| Seriell porttyp: | DE-9 (DB-9) |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg WHT814LSES ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026