Smeg SEC6.2 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin SEC6.2
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SEC6.2 (18 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 31 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg SEC6.2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/18

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | SEC6.2 |
| Bredd: | 216 mm |
| Djup: | 432 mm |
| Höjd: | 43 mm |
| Sladdlängd: | 1.8 m |
| Förpackningens vikt: | 4625.7 g |
| Förpackningens bredd: | 628.6 mm |
| Djuppackning: | 120.6 mm |
| Förpackningshöjd: | 323.8 mm |
| Förvaringstemperatur: | -20 - 60 °C |
| Mått (B x D x H): | 216 x 432 x 43 mm |
| Förpackningens längd: | 120.6 mm |
| Ytterkartongens mått (B x D x H): | 647.7 x 393.7 x 355.6 mm |
| Drifttemperatur (TT): | 0 - 50 °C |
| Datalänksprotokoll: | TCP/IP, PPP, UDP, HTTP, HTTPS, SSL, SSH, RADIUS, SNMP, SMTP, DHCP, ARP, NTP, DNS, Telnet |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SEC6.2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026