Smeg LBCI5112D Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LBCI5112D
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LBCI5112D (19 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 7 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg LBCI5112D eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/19

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LBCI5112D |
| Bredd: | 1000 mm |
| Höjd: | 740 mm |
| Snäll: | Uitschuiftafel |
| Ramfärg: | Bruin |
| Längd: | 1700 mm |
| Rekommenderad användning: | Thuis |
| Antal ben/ben: | 4 poot/poten |
| Bordsytans form: | Ovale vorm |
| Färg bordsskiva: | Bruin |
| Material för bordsskiva: | Gefineerd |
| Färg på benen: | Bruin |
| Förlängd längd: | 2260 mm |
| Designer: | Calligaris Studio |
| Material efterbehandling ben: | Gefineerd |
| Rambearbetningsmaterial: | Gefineerd |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LBCI5112D ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026