Smeg SLB12SB Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin SLB12SB
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg SLB12SB (25 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg SLB12SB eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/25

/$9$%,$1&+(5,$
:$6+,1*0$&+,1(
/$9(/,1*(
:$6&+0$6&+,1(
/$9$'25$
:$6$8720$$7
0È48,1$'(/$9$5
LIBRETTO ISTRUZIONI IT
INSTRUCTIONS MANUAL GB
MANUEL D’INSTRUCTIONS FR
GEBRAUCHSANWEISUNG DE
MANUAL DE INSTRUCCIONES ES
GEBRUIKSAANWIJZING NL
MANUAL DE INSTRUÇÕES PT
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | SLB12SB |
| Färg på produkten: | Black, White |
| Vikt: | 400 g |
| Bredd: | 110 mm |
| Djup: | 110 mm |
| Höjd: | 49.4 mm |
| Snäll: | IP-beveiligingscamera |
| Användarmanual: | Ja |
| Husmaterial: | Aluminium |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP66, IP67 |
| Ljudformat som stöds: | AAC-LC, G.711, LPCM, PCM |
| Vormfaktor: | Dome |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Monteringsmetod: | Plafond |
| Maximal upplösning: | 1920 x 1080 Pixels |
| Totalt antal megapixlar: | 2 MP |
| Videokomprimeringsformat: | AVC, H.264, H.265, HEVC, M-JPEG, MPEG4 |
| Typ av strömkälla: | Power over Ethernet (PoE) |
| Minimal belysning: | 0.01 Lux |
| Antal kameror: | 1 |
| Integrerad minneskortläsare: | Ja |
| Kompatibla minneskort: | MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC |
| Fast brännvidd: | 2.8 mm |
| Video rörelsedetektering: | Ja |
| HTTPS-kryptering: | Ja |
| Ljudsystem: | 1-weg |
| Mikrofon, linjeingång: | Ja |
| Antal Ethernet LAN (RJ-45)-portar: | 1 |
| Lösenordsskydd: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 11.8 W |
| Optisk sensorstorlek: | 1/2.9 " |
| Bildstabilisator: | Ja |
| Bildsensortyp: | CMOS |
| Grafikupplösningar som stöds: | 160 x 120,160 x 90,1280 x 960,1920 x 1080 (HD 1080) |
| Nätverksstandard: | IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Antal användare: | 8 gebruiker(s) |
| Förvaringstemperatur: | -40 - 65 °C |
| Max 30 bilder per sekund: | 45 fps |
| Nätverksprotokoll som stöds: | IPv4, IPv6 USGv6, HTTP, HTTPS, SSL/TLS, QoS Layer 3 DiffServ, FTP, SFTP, CIFS/SMB, SMTP, Bonjour, UPnP, SNMP v1/v2c/v3 (MIB-II), DNS, DynDNS, NTP, RTSP, RTP, SRTP, TCP, UDP, IGMP, RTCP, ICMP, DHCP, ARP, SOCKS, SSH, LLDP, MQTT |
| IP-adressfilter: | Ja |
| Progressiv skanning: | Ja |
| Flashminne: | 512 MB |
| Ethernet-gränssnittstyp: | Fast Ethernet |
| Quality of Service (QoS): | Ja |
| Jag kodar: | IK10 |
| Samplingshastighet: | 48 kHz |
| PTZ-kontroll: | Ja |
| Rotationsvinkel: | 350 ° |
| Panoreringsintervall: | -30 - 30 ° |
| Dag/nattläge: | Ja |
| Antal linser: | 1 |
| Styr kamerapanorering: | Ja |
| Kameralutningsfunktion: | Ja |
| Strömningsmetod: | Multicast |
| Antal sensorer: | 1 |
| Videostreaming: | Ja |
| Förinställda punkter: | Ja |
| Bithastighetskontroll: | Variabele bitsnelheid (VBR) |
| Justering av bildkvalitet: | Brightness, Contrast, Sharpness |
| Wide Dynamic Range (WDR): | Ja |
| Strömförbrukning (typiskt): | 6.6 W |
| Drifttemperatur (TT): | -40 - 55 °C |
| Relativ luftfuktighet i drift (VV): | 10 - 95 procent |
| Tiltvinkelområde: | 15 - 90 ° |
| Harmoniserad systemkod (HS): | 85258900 |
| Mask privat zon: | Ja |
| Skitbeständig: | Ja |
| Linsens betraktningsvinkel, horisontell: | 110 ° |
| Linsens betraktningsvinkel, vertikal: | 62 ° |
| Aktivt larm för obehörig demontering: | Ja |
| Textoverlay: | Ja |
| PTZ-modi: | Digitale PTZ |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg SLB12SB ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026