Smeg LA1500 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin LA1500
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg LA1500 (19 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Smeg LA1500 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/19

Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | LA1500 |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 130000 g |
| Bredd: | 608 mm |
| Djup: | 780 mm |
| Höjd: | 715 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Tillgångar: | 1600 W |
| Placering: | Horizontaal |
| Kompatibla produkter: | Antari FLL-10 Low Fog Effects Fluid |
| Uppvärmningstid: | 6 min |
| Ljuseffekter: | Nee |
| Antal DMX-kanaler: | 2 kanalen |
| Vätsketankens kapacitet: | 10 l |
| Mängd rökutsläpp: | - m³/min |
| Driftsvätska: | Water |
| Typ av rökmaskin: | Rookmachine |
| Rökriktning: | Horizontale richting |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg LA1500 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026