Smeg WMFABBL-2 Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin WMFABBL-2
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg WMFABBL-2 (28 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 12 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Smeg WMFABBL-2 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/28

WASHING MACHINE
INSTRUCTION MANUAL EN
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WMFABBL-2 |
| Vikt: | 56 g |
| Bredd: | 28 mm |
| Höjd: | 37 mm |
| Klocktyp: | Horloge |
| Typ av mekanism: | Quartz |
| Kronograf: | Nee |
| Kronometer: | Nee |
| Urtavla typ klocka: | Analoge wijzerplaat |
| Vattentät: | Ja |
| Vattentåligt tryck: | 3 ATM |
| Dagordning: | Ja |
| Typ av kalender: | Day, Moon phase |
| Klockfodralmaterial: | Roestvrijstaal |
| Husets-färg: | Rose gold, Stainless steel |
| Däckmaterial: | Leer |
| Huvudfärgen på bandet: | Wit |
| Klocka av glastyp: | Saffier |
| Täckform: | Rechthoekig |
| Urtavlans huvudfärg: | Wit |
| Sex: | Vrouw |
| Huvudfärgsskåp: | Wit |
| Förslutningstyp: | Vlindersluiting |
| Produktens huvudfärg: | Roségoud |
| Antireflekterande beläggning: | Ja |
| Boetttjocklek: | 7.4 mm |
| Produktdesign: | Mode |
| Gjord i Schweiz: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg WMFABBL-2 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026