Smeg WML148 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Smeg WML148 (16 sidor) i kategorin tvättmaskin. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
16
Nedladdningar
1.456
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WML148 |
| Inbyggd display: | Ja |
| Bredd: | 600 mm |
| Djup: | 590 mm |
| Höjd: | 850 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A++ |
| Maximal centrifugeringshastighet: | 1400 RPM |
| Antal tvättprogram: | 15 |
| AquaStop-funktion: | Ja |
| Tvättprogram: | Hygiene/anti-allergy, Black |
| Nominell kapacitet: | 8 kg |
| Produktens färg: | Vit |
| Årlig vattenförbrukning tvätt: | 11800 l |
| Tvättklass: | B |
| Apparatens placering: | Fristående |
| Laddning: | Frontmatad |
| Dörr färg: | Vit |
| Fördröjd start timer: | Ja |
| Fördröjd start: | 24 h |
| Justerbar centrifugeringshastighet: | Ja |
| Vattenförbrukning per omgång: | - l |
| Energiförbrukning vid tvätt: | - kWh |
| Lastbalansering systemet: | Ja |
| Årlig energiförbrukning tvätt: | 221 kWh |
| Material, trumma: | Rostfritt stål |
| Dörröppningsvinkel: | 165 ° |
| Överfyllnadsskydd: | Ja |
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026