Smeg WN84SLAA Bruksanvisning
Smeg tvättmaskin WN84SLAA
Läs gratis den bruksanvisning för Smeg WN84SLAA (1 sidor) i kategorin tvättmaskin. Guiden har ansetts hjälpsam av 21 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Smeg WN84SLAA eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/1

WN84SLAA
ABCDEFGABCD
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Smeg |
| Kategori: | tvättmaskin |
| Modell: | WN84SLAA |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Inbyggd display: | Nee |
| Vikt: | 4175 g |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Uteffekt: | 1800 W |
| Strömspänningsskydd: | Overspanningsbeveiliging |
| Frekvens: | 50/60 Hz |
| Rackmontering: | Nee |
| Överspänningsenergiklassificering: | 175 J |
| Antal AC-utgångar: | 4 AC-uitgang(en) |
| Nominell inspänning: | 120 V |
| Uteffektkapacitet: | 3 kVA |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Smeg WN84SLAA ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
tvättmaskin Smeg Manualer
11 Oktober 2025
6 Juli 2025
6 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
6 Juni 2025
1 April 2025
10 Mars 2025
tvättmaskin Manualer
Nyaste tvättmaskin Manualer
3 April 2026
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026