Snakebyte python:6600V Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Snakebyte python:6600V (32 sidor) i kategorin hörlur. Guiden har ansetts hjälpsam av 36 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Snakebyte python:6600V eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

python:6600V
Dolby® Pro Logic® IIx 7.1 Surround
Gaming Headset
User guide EN
Bedienungsanleitung DE
Mode d‘emploi FR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Snakebyte |
| Kategori: | hörlur |
| Modell: | python:6600V |
| Produkttyp: | Headset |
| Rekommenderad användning: | Spela |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Bommikrofon |
| USB-anslutning: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanaler |
| Drivenhet: | 40 mm |
| Kabellängd: | 3 m |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Windows-operativsystem som stöds: | Ja |
| Bärstil: | Huvudband |
| Headset-typ: | Binaural |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Mikrofondämpning: | Ja |
| Mikrofon känslighet (utnivå): | -38 dB |
| Antal: | 1 |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 120 dB |
| Mikrofon, riktning: | Rundtagande |
| Infällbar mikrofon: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Snakebyte python:6600V ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hörlur Snakebyte Manualer
20 Juli 2025
20 Juli 2025
hörlur Manualer
Nyaste hörlur Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026