Snakebyte python:7500R Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Snakebyte python:7500R (32 sidor) i kategorin hörlur. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.2 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Snakebyte python:7500R eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/32

python:7500R
True 7.1 Headset
User guide EN
Bedienungsanleitung DE
Mode d‘emploi FR
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Snakebyte |
| Kategori: | hörlur |
| Modell: | python:7500R |
| Produkttyp: | Headset |
| Rekommenderad användning: | Spela |
| Impedans: | 32 Ω |
| Mikrofontyp: | Bommikrofon |
| USB-anslutning: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 7.1 kanaler |
| Kabellängd: | 3 m |
| Produktens färg: | Svart |
| bruksanvisning: | Ja |
| Windows-operativsystem som stöds: | Ja |
| Bärstil: | Huvudband |
| Headset-typ: | Binaural |
| Subwooferns högtalarelement, diameter: | 40 mm |
| Anslutningsteknologi: | Kabel |
| Mikrofondämpning: | Ja |
| Antal: | 1 |
| Hörlurarnas frekvens: | 20 - 20000 hz |
| Hörlurarkänslighet: | 90 dB |
| Mikrofon, riktning: | Rundtagande |
| Infällbar mikrofon: | Ja |
| Subwooferimpedans: | 118 Ω |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Snakebyte python:7500R ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
hörlur Snakebyte Manualer
20 Juli 2025
20 Juli 2025
hörlur Manualer
Nyaste hörlur Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
29 Mars 2026
28 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
24 Mars 2026