Snom 300 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Snom 300 (2 sidor) i kategorin Telefon. Denna manual har varit användbar för 40 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.782
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Snom |
| Kategori: | Telefon |
| Modell: | 300 |
| Bredd: | 69 mm |
| Djup: | 151 mm |
| Höjd: | 35 mm |
| Processorfrekvens: | 954 MHz |
| Maximal upplösning: | 4096 x 2160 Pixels |
| VGA (D-Sub) port(ar): | 1 |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Upplösning (maximal analog): | 2048 x 1536 Pixels |
| Upplösning (maximal digital): | 4096 x 2160 Pixels |
| DVI-D-portar: | 1 |
| Integrerad TV-tuner: | Nee |
| Stöder Windows: | Ja |
| Klockhastighetsminne: | 1600 MHz |
| Grafikminne: | 2 GB |
| Typ av anslutning: | PCI Express 2.0 |
| Typ av kylning: | Passief |
| Grafikprocessorfamilj: | NVIDIA |
| Grafikprocessor: | GeForce GT 710 |
| ANNORLUNDA: | Nee |
| Grafikadapter, minnestyp: | GDDR3 |
| Minnesbuss: | 64 Bit |
| OpenGL version: | 4.5 |
| DirectX version: | 12.0 |
| Minsta systemströmförsörjning: | 300 W |
| Stöd för parallell bearbetning: | Niet ondersteund |
| Dual Link DVI: | Ja |
Telefon Snom Manualer
2 April 2026
30 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
Telefon Manualer
Nyaste Telefon Manualer
2 April 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026