Snom M400 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Snom M400 (76 sidor) i kategorin Telefon. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
76
Nedladdningar
982
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Snom |
| Kategori: | Telefon |
| Modell: | M400 |
| Vikt: | 170 g |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Maximal räckvidd: | 300 m |
| röstigenkänning: | G.711, G.711alaw, G.711ulaw, G.722, G.726, G.729 |
| Antal handenheter som stöds (max): | 20 |
| Frekvensområde (EU): | 1880 - 1900 MHz |
| Produktens färg: | Vit |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar: | 1 |
| Produktstorlek (BxDxH): | 90 x 36 x 112 mm |
| Temperatur vid drift: | -10 - 50 ° C |
| Kryptering/säkerhet: | TLS |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Stöd för nätverksprotokoll: | DHCP, NTP, LLDP-MED, HTTP |
| Stöd för garanterad tjänstekvalitet (QoS): | Ja |
| Over The Air-uppdateringar (OTA): | Ja |
| Antalet samtidiga samtal (max): | 10 |
| Frekvensområde (US): | 1920 - 1930 MHz |
| XML-browser: | Ja |
Telefon Snom Manualer
2 April 2026
30 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
Telefon Manualer
Nyaste Telefon Manualer
2 April 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026