Snom M80 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Snom M80 (3 sidor) i kategorin Telefon. Denna manual har varit användbar för 52 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
3
Nedladdningar
965
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Snom |
| Kategori: | Telefon |
| Modell: | M80 |
| Vikt: | 138 g |
| Bredd: | 48 mm |
| Djup: | 22 mm |
| Höjd: | 122 mm |
| Skärm diagonal: | 2 " |
| Upplösning: | 240 x 320 pixlar |
| Antal färger: | 262144 färger |
| Modell: | Handenhet till DECT-telefon |
| Spänning: | 5 V |
| Batteriteknik: | Litium-Ion (Li-Ion) |
| Bakgrundsbelyst skärm: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skärmtyp: | LCD |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Temperatur vid drift: | -10 - 55 ° C |
| Högtalartelefon: | Ja |
| Brand kompatibilitet: | snom |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85177900 |
| Namn och uppringnings-ID: | Ja |
| Samtalstid: | 17 h |
| Stand-by tid: | 200 h |
| Funktioner för flera basenheter: | Nej |
| Bakgrundsljusknappar: | Ja |
Telefon Snom Manualer
2 April 2026
30 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
25 Januari 2026
Telefon Manualer
Nyaste Telefon Manualer
2 April 2026
27 Mars 2026
26 Mars 2026
16 Mars 2026
14 Mars 2026