Snow Joe Joe 15 AMP 5 Ton Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Snow Joe Joe 15 AMP 5 Ton (12 sidor) i kategorin vedklyv. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
2.2 MB
Antal sidor
12
Nedladdningar
1.215
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Snow Joe |
| Kategori: | vedklyv |
| Modell: | Joe 15 AMP 5 Ton |
| Produkttyp: | Elektrisk vedklyvare |
| Vikt: | 40010 g |
| Bredd: | 248.9 mm |
| Djup: | 929.6 mm |
| Höjd: | 449.6 mm |
| Produktens färg: | Grön |
| Högsta tryck: | - t |
| Högsta stocklängd: | 508 mm |
| Högsta stockdiameter: | 254 mm |
vedklyv Manualer
Nyaste vedklyv Manualer
2 April 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
31 Mars 2026
30 Mars 2026