Soehnle 68038 9 Bruksanvisning
Soehnle massageprodukt 68038 9
Läs gratis den bruksanvisning för Soehnle 68038 9 (104 sidor) i kategorin massageprodukt. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Soehnle 68038 9 eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/104

MASSAGE CUSHION
CHILL & GO DELUXE
BEDIENUNGSANLEITUNG
OPERATING INSTRUCTIONS
MODE D' EMPLOI
ISTRUZIONI PER L’ USO
GEBRUIKSAANWIJZING
INSTRUCCIONES DE MANEJO
BRUKSANVISNING
NÁVOD K POUŽITÍ
ɂɇɋɌɊɍɄɐɂəɉɈɗɄɋɉɅɍȺɌȺɐɂɂ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Soehnle |
| Kategori: | massageprodukt |
| Modell: | 68038 9 |
| Vikt: | 8300 g |
| Bredd: | 470 mm |
| Djup: | 215 mm |
| Höjd: | 760 mm |
| Korrekt användning: | Universal |
| Spänning: | 220 - 240 V |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Grå |
| Ingångsfrekvens: | 50/60 hz |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Värmefunktionen: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Soehnle 68038 9 ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
massageprodukt Soehnle Manualer
21 Juli 2025
20 Juli 2025
20 Juli 2025
massageprodukt Manualer
Nyaste massageprodukt Manualer
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
20 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
12 Mars 2026