Soehnle Chill & Go XL Bruksanvisning
Soehnle massageprodukt Chill & Go XL
Läs gratis den bruksanvisning för Soehnle Chill & Go XL (92 sidor) i kategorin massageprodukt. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.0 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Soehnle Chill & Go XL eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/92

MASSAGE CUSHION
CHILL & GO XL
BEDIENUNGSANLEITUNG
OPERATING INSTRUCTIONS
MODE D' EMPLOI
ISTRUZIONI PER L’ USO
GEBRUIKSAANWIJZING
INSTRUCCIONES DE MANEJO
BRUKSANVISNING
NÁVOD K POUŽITÍ
ɂɇɋɌɊɍɄɐɂəɉɈɗɄɋɉɅɍȺɌȺɐɂɂ
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Soehnle |
| Kategori: | massageprodukt |
| Modell: | Chill & Go XL |
| Bredd: | 440 mm |
| Djup: | 430 mm |
| Höjd: | 750 mm |
| Antal program: | 3 |
| Korrekt användning: | Rygg/Nacke |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| Produktens färg: | Beige, Grey |
| Värmefunktionen: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Soehnle Chill & Go XL ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
massageprodukt Soehnle Manualer
21 Juli 2025
20 Juli 2025
20 Juli 2025
massageprodukt Manualer
Nyaste massageprodukt Manualer
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
20 Mars 2026
20 Mars 2026
17 Mars 2026
16 Mars 2026
12 Mars 2026