Soehnle Olympia 66110 4 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Soehnle Olympia 66110 4 (2 sidor) i kategorin köksvåg. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
1.4 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.365
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Soehnle |
| Kategori: | köksvåg |
| Modell: | Olympia 66110 4 |
| Material: | Plast |
| Modell: | Elektronisk köksvåg |
| Maxvikt: | 5 kg |
| Produktens färg: | Silver, White |
| Skärmtyp: | LCD |
| Produktstorlek (BxDxH): | 208 x 210 x 19 mm |
| Exakthet: | 1 g |
köksvåg Soehnle Manualer
13 Augusti 2025
13 Augusti 2025
21 Juli 2025
21 Juli 2025
21 Juli 2025
köksvåg Manualer
Nyaste köksvåg Manualer
22 Mars 2026
19 Mars 2026
11 Mars 2026
8 Mars 2026
6 Mars 2026