Sogo SS-21310 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Sogo SS-21310 (30 sidor) i kategorin hushålls fläkt. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
3.7 MB
Antal sidor
30
Nedladdningar
1.208
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Sogo |
| Kategori: | hushålls fläkt |
| Modell: | SS-21310 |
| Vikt: | 2000 g |
| Bredd: | 530 mm |
| Djup: | 320 mm |
| Höjd: | 430 mm |
| Förpackningens bredd: | 180 mm |
| Antal hastigheter: | 3 |
| Modell: | Bladfläkt för hushållsbruk |
| Antal fläktblad: | 5 |
| Produktens färg: | Vit |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Låddjup: | 480 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 2500 g |
| Strömförbrukning (vanlig): | 45 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| AC-inspänning: | 220 - 240 V |
| Fläktdiameter: | 400 mm |
| Strömkälla av typen: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Automatisk oscillerande: | Ja |
hushålls fläkt Sogo Manualer
18 Juli 2025
11 Juni 2025
11 Juni 2025
11 Juni 2025
11 Juni 2025
hushålls fläkt Manualer
Nyaste hushålls fläkt Manualer
1 April 2026
1 April 2026
26 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026